Parseller Halı Yıkama

Parseller bölgesinde gösterdiğimiz halı yıkama faaliyetlerimiz, temiz, hızlı ve güvenilirliklik prensipleri üzerine kuruludur. Halı ve kilimlerinizin evinizden, sizin istediğiniz saatte teslim alınmasının ardından, uzman personelimiz ürünleri halı yıkama fabrikamıza getirip temel temizliğini yapmaktadır. Halı veya kilimlerinizin detaylı, profesyonel makine ve temizlik ürünleriyle temizlenmesinin ardından kurumaya bırakılması ve yine sizin belirlediğiniz saatte teslimi ortalama 2 gün sürmektedir.

Parseller Halı Yıkama olarak halı ve kilimlerinizin hem ilk günkü temizliğine kavuşması hem temizleme aşamalarında hem de kirlerden arındırılması sırasında yıpranmamasına önem gösterilmektedir. Halıların uzun yıllar ilk günkü güzelliği ile kullanılabilmesi için mümkün olduğu ölçüde profesyonel temizlik malzemelerinin kullanılması büyük önem arz etmektedir.

Avcılar Halı Yıkama fabrikamızın iletişim bilgilerini İletişim sayfasında görüntüleyebilirsiniz. Temiz halılara ve bize bir telefon uzaklığındasınız. Halı yıkama ücretleri sayfasından da halı türlerine göre fiyatları inceleyebilirsiniz.