Çalışma Saatleri Pzt - Cm : 09:00 - 19:00
Cmt - Paz : 09.00 - 19.00
Telefon 0 (555)
E-mail ailehaliyikama@gmail.com

Avcılar Koltuk Yıkama

Avcılar koltuk yıkama hizmeti ile de siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Sayfada, hem koltuk yıkamada dikkat edilmesi gereken hususlara, hem de firmamızın koltuk yıkama prosedürüne ilişkin bilgiler yer almaktadır.

Eski Usul Koltuk Yıkama

Makinelerin ve temizlik ürünlerinin zamanımızdaki kadar gelişmemiş olduğu önceki dönemlerde koltuklar, silinerek temizlenmeye çalışılırdı. Elden gelenin bu olması nedeniyle şu an söylenecek söz şüphesiz ki bulunmamakta ancak bu yöntemle yapılan temizlik sadece koltuğun görünen, kumaşın üst bölümünü temizlemekten ibaretti. Halbuki kumaşın içi de yüzeyi kadar önemlidir.

Koltuklarınızı Nasıl Yıkıyoruz?

Öncelikle koltuklarınızı ve sandalyelerinizi yerinde, evinizde temizlediğimizi, herhangi bir nakliyeye ihtiyaç duymadığımızı belirtmek gerekli. Size uygun randevu saatinde evinizde koltuk ve sandalyelerinizi temiz su gelene kadar çekiyor ve kumaşın içine nüfuz etmiş bakterilerden arındırıyoruz. Vakumlama ile de temizliği perçinleyip koltuk ve sandalyelerinizi temizlemiş oluyoruz.

Koltuk temizliği sürecinde en kaliteli antialerjik, antibakteriyel ve kumaşa zarar vermeyen ürünleri kullanarak, uzun yıllar koltuklarınızı verimli kullanmanızı sağlıyoruz. Uzman personelimiz, itinalı çalışmasıyla hem temiz, hem toz, kir, deri döküntüleri ve mitelardatn arındırılmış sağlıklı koltuklara sahip olmanızı sağlamaktadır.

Koltuk Temizliği Ne Kadar Sürmektedir?

Bu konuda net bir süre vermek doğru olmayacaktır. Zira koltuğun büyüklüğü, yastıkları, kumaşın niteliği, vb gibi etkenler nedeniyle koltuk yıkama süresi değişmektedir. Ancak ortalama, basit tasarımlı bir koltuk için 30-60 dakika arası zaman gerekmektedir.