Avcılar Denizköşkler Mahallesi Halı Yıkama

Avcılar’ın belki de en güzel mahallesi olan Denizköşkler Mahallesi, denize nazır konumu ile her zaman değerli bir bölge olmuştur. En eski yerleşime sahip olan mahallenin güneyinde Marmara Denizi bulunmaktadır. Sahil boyunca yer alan park ve bahçeleri ile en yaşanılır mahalleler arasında yer alan Denizköşkler’e halı yıkama konusunda hizmet vermekteyiz.

Merkez ve Gümüşpala Mahallerine komşu olan Denizköşkler, özellikle yaz aylarında çevre ilçelerden gelenlerde dolup taşmaktadır. Sahil boyunu piknik alanı olarak kullanan vatandaşlar, mahalleye canlılık katmaktadır. 34315 posta koduna sahip mahallenin 2015 yılındaki nüfusu 45 bin civarındaydı.

Denizköşkler Mahallesi Halı Yıkama

Temiz, titiz ve ucuz halı yıkama politikamızı Denizköşkler Mahallesi halı yıkama olarak da devam ettirmekteyiz. Uzman personelimiz halılarınızı evinizden ya da işyerinizden almakta, yıkama ve kuruma aşamalarının ardından en kısa sürede sizlere teslim etmektedir.

Fiyatlarımızı, halı yıkama fiyatları sayfamızdan inceleyebilirsiniz. Avcılar halı yıkama olarak diğer mahallere de hizmet vermekteyiz.

Denizköşkler Mahallesi Haritası: